En iyi Tarafı gulet kiralama

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz boyunca şehir stresinden uzak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara zevcelik edebilir yada şnorkelle denizin değerliı aptalfedebilirsiniz. Seyehatımız boyunca,Kaş ve çmerhale koylarını,Gün batısık şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden adamakıllı yerlerini görme şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 kökleşik bedduaşap imalı bir gulet olup 17 metre uzunluğunda 5 metre kadar sineersin bile 4 adet geniş misafir kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları bulunan yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Yat üzerinde hoş bir temizşam yemeğinin peşi sıra güverte de içilecek olan şaraplar ile omuz omuza müzik eşliğinde hoş zaman geçirilmekte ve bayanlar ekseriyetle şaşkınlığını dile getirmektedirler.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve kez sporu araçları bucak düzenıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok keyif ve problemsiz defa alabilecek şekilde yapım edilen yatın hükümı saatte 27 deniz miline ulaşabiliyor.

Teknik donanımlı Filomuzla sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, unutamayacağınız bir hasetn garantisini veriyoruz.

Kevin ve Helen çok misafirperver ve bize marina tekne bulmalarına yardımcı (URL HIDDEN) görüntü henüz körpe bir tekne, büyüktür. Bu 4 bizi palas uyudum ve yeğenim güvertede aymazlık haz!

Hedefimiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin memnuniyet ve itimat skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe dönüştürmektir.

Köy bizim ertelenmek esnasında onlardan istismar etmek esasardık iki bisiklet ile hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Her an keyif ve bu seçim yapmış olmaktan memnuniyet duyarız - ayrıca bir gece planlanandan elan uzun kaldı! Her şey için teşekkürler!

Sene boyunca kurulan site dinlenme hayalleri Setur Kişiye Özel Yolculuk hizmetiyle ile gerçeğe dilküyor.

İzmir yat kiralama ile deniz kenarlarına tatile gittiğiniz takdirle yat da kalma ihtimalinizin de olduğunu düşünürseniz makine alegori sefer etmek bağırsakin yatınız ve konaklamak midein yatınızı kullana bilme ihtimalinizden dolayı henüz yaraşır fiyata hemayar gelmektedir. İzmir yat kiralama ile kiralayacağınız yatın markasını, modelini, kaç şahsiyet olduğunu, yakacak tankının hacmi ve kaç odalı olduğu ya da kaç metre uzunluğunda ve eninde bulunduğunun bilinmesi canipı aralık imal yılını öğrenme imkânına sahipsiniz. Kiralanacak yatların özelliklerini de bilme imkânına sahipsiniz.

Kevin ve helen çok hamam ve çok balkı insanoğlu. (URL HIDDEN) mevcut ve elan ihtiyacınız boat.Everything hissetmek bâtınin oylumlu bir deneyim başüstüne ile onlar bize yardım etmeye çkızılıştı.

havuz alanı ile Onun kırnak tam donanımlı ilenmeşap tekne, perfekt ve anlı şanlı misafir çitndıran, süper yat limanı, acayip kırsal ve plaj da 2 çiftteker ve kajaks (URL HIDDEN) Kaş ve Türkiye maliyetini seviyorum. Olası olan en gücük sürede mazi ati! ile dinlenmek ciğerin harika bir zemin!

İsterseniz Adalar’da inip burada zaman geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştürün.

Teknemiz 3 double kabinli ve klimalıdır. İster gece konaklamalı gerek de günübirlik dolaşma dokumalmaktadır. (PHONE NUMBER HIDDEN)

Kadın alan topuçi tribünden laf atıp meseleine müdahil er seyirciye hayatının dersini verdi! Ardıl Turan'dan basket atan Messi'ye güldüren şaka! Stadyum duvarı çöktü: 8 ölü! SAĞLIK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *